рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стали відомі причини обшуку у намісника Лаври Павла

  документ
  • Розсилка
  Намісник Києво-Печерської Лаври Павло - Стали відомі причини обшуку у намісника Лаври Павла
  Намісник Києво-Печерської Лаври Павло

  Кримінальне провадження відкрито після одного з інтерв'ю Павла

  Обшуки у Києво-Печерській лаврі проводяться в рамках розслідування кримінального провадження про порушення рівноправності громадян залежно від ставлення до релігії, в якому фігурує намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври УПЦ МП митрополит Павло. Про це відомо з судової ухвали, якою було надано дозвіл на проведення обшуків, пише УНН.

  Ржищівський міськсуд Київської області за клопотанням прокурора Кагарлицької місцевої прокуратури надав дозвіл на проведення обшуку у помешканні митрополита Павла, а також у Лаврі.

  У кримінальному провадженні розслідується злочин передбачений статтею 161 ККУ - Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.

  Кримінальне провадження відкрито після одного з інтерв'ю митрополита Павла.

  В ухвалі суду йдеться «25 жовтня 2018 року на хостингу YouTube каналі «Главновости» розміщено відеозапис із інтерв'ю намісника Свято-Успенського Кієво-Печерської лаври УПЦ Лебедя Петра Дмитровича під назвою «Митрополит Павел про Филарета: Он с бесом поцеловался».  Працівники департаменту захисту національної державності СБУ після перегляду вказаного інтерв'ю зробили висновок про те, що Лебідь своїми висловами порушує рівноправність громадян через їх релігійні переконання.

  В рамках кримінального провадження правоохоронці проводять слідчі дії, а саме обшуки з метою виявити записи (зошити, блокноти, записники, листи, документи) чи електронні носії інформації з метою виявлення фактів, що підтверджують підготовку митрополитом умисних дій, спрямованих на розпалювання релігійної ворожнечі.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ