рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві може з’явитися ландшафтний заказник «Осокорківські луки»

  • Розсилка
  <span>Природну територію оголосять ландшафтним заказником місцевого значення &laquo;Осокорківські луки&raquo;</span> - У Києві може з’явитися ландшафтний заказник «Осокорківські луки»
  Природну територію оголосять ландшафтним заказником місцевого значення «Осокорківські луки»
  Фото: Платформи ВзаємоДії, Facebook

  Заказник матиме орієнтовну площу 148 га

  На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає створення ландшафтного заказника місцевого значення «Осокорківські луки».

  Згідно з проектом рішення, ландшафтний заказник пропонується створити на південь від озера Тягле та вулиці Колекторної в Дарницькому районі Києві. Він матиме орієнтовну площу 148 га.

  «Територія проектованого заказника розташована уздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого на рослини та тварини, занесені до Червоної книги. Зазначу, що зазначена ділянка – це землі комунальної власності столиці. Цим проектом рішення ми доручаємо КО «Київзеленбуд» забезпечити охорону та збереження об’єкту, а також вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою заказника», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

  Прийняття даного рішення сприятиме покращенню стану довкілля мегаполісу та збереже цінні природні комплекси водно-болотних угідь. А ще «Осокорківські луки» – стануть одним з улюблених місць відпочинку як киян, так і гостей столиці, підкреслюють у мерії.

  Документ мають розглянути на одному із пленарних засідань Київради.

  Нагадаємо, 31 січня депутати Київради ухвалили рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником Осокорків компанією «Контактбудсервіс».

  Читайте також матеріал «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ