Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Залізнична станція в аеропорту «Бориспіль» отримала назву

  • Розсилка
  В аеропорту уже побудовані дві платформи завдовжки по 114 метрів - Залізнична станція в аеропорту «Бориспіль» отримала назву
  В аеропорту уже побудовані дві платформи завдовжки по 114 метрів

  Продовжується пошук назви для експреса, який сполучатиме Центральний залізничний вокзал столиці з головним летовищем країни

  «Укрзалізниця» закінчила процедуру офіційного затвердження назви залізничної станції, яка будується біля аеропорту «Бориспіль». Нова станція носитиме назву «Бориспіль-аеропорт». Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

  Таким чином, подорожуючі авіаційним транспортом прямуватимуть за маршрутом Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт.

  «Укрзалізниця» нагадує, що продовжується пошук назви для експреса, який сполучатиме Центральний залізничний вокзал столиці з головним летовищем країни.

  Наразі на станції «Бориспіль-аеропорт» уже побудовані дві платформи завдовжки по 114 метрів. Продовжується укладання покриття платформ з гранітних плит. Майже завершено будівництво павільйону та облаштування вхідної групи: сходинок, пандусів. Розпочато будівництво навісу над платформами та павільйоном. Також облаштований фундамент споруди та змонтовано 18 із 46 стійок.

  «Укрзалізниця» продовжує будувати швидкісну лінію залізничного сполучення між Києвом та ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Станом на 16 жовтня, укладено 3450 погонних метрів колії (залишилося укласти ще 498 метрів) з урахуванням 4 стрілок та запобіжного тупика. Облаштовано 1400 погонних метрів земляного полотна колії від місця примикання в бік аеропорту «Бориспіль». Побудовано дві водопропускні труби.

  Окрім цього, триває будівництво шляхопроводу. Вже майже змонтовані прогонові споруди. На змонтованих спорудах виконано влаштування консолей, плит, перильного огородження, монтаж тротуарних плит. Днями планується монтувати шосту прогонову споруду. Також забетоновано 36 буронабивних паль, а також ростверків, стійок, ригелів усіх опор.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ