рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Іспанці побудують найбільший в ЄС завод для виробництва зеленого водню

  нова енергія
  • Розсилка
  Головний виконавчий директор Iberdrola Ігнасіо Галан наголошує, що розвиток альтернативної енергетики в Іспанії сприяє індустріалізації і створенню нових робочих місць - Іспанці побудують найбільший в ЄС завод для виробництва зеленого водню
  Головний виконавчий директор Iberdrola Ігнасіо Галан наголошує, що розвиток альтернативної енергетики в Іспанії сприяє індустріалізації і створенню нових робочих місць
  Фото: iberdrola.com

  Дві іспанські компанії вкладуть у енергетичний проєкт €150 млн

  Іспанська енергетична компанія Iberdrola разом з виробником добрив Fertiberia реалізують в Іспанії найбільший в Європі енергетичний проєкт для виробництва зеленого водню. Про це повідомляється на сайті компанії.

  Гібридний завод буде складатися з електролізера для виробництва водню потужністю 20 МВт,  сонячної електростанції на 100 МВт і системи накопичення енергії на основі літій-іонних батарей ємністю 20 МВт*год.

  Дві компанії вкладуть у проєкт €150 млн.

  Отриманий зелений водень буде використовуватися на аміачному заводі Fertiberia в Пуертольяно з виробничою потужністю більше 200 тис. тонн на рік. Fertiberia модернізує підприємство, щоб воно могло використовувати зелений водень. Завдяки новому проєкту виробник добрив знизить потребу заводу в природному газі більш ніж на 10%.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ