рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Створено сонячний модуль з рекордною потужністю

  нова енергія
  • Розсилка
  JinkoSolar стверджує, що нові модулі відрізнятиме менша деградація в порівнянні з нинішніми стандартними гарантійними зобов'язаннями - Створено сонячний модуль з рекордною потужністю
  JinkoSolar стверджує, що нові модулі відрізнятиме менша деградація в порівнянні з нинішніми стандартними гарантійними зобов'язаннями
  Фото: JinkoSolar

  Потужність інноваційного модуля - 580 Вт

  Китайський виробник сонячних модулів JinkoSolar заявив про виведення на ринок панелі потужністю до 580 Вт флагманської серії Tiger Pro 2020 року.

  Компанія обіцяє ефективність модуля до 21,6%, пише List.solar.

  Серія Tiger Pro також включає в себе дві панелі потужністю 530 Вт – 72TR і 72HC – і панель 60TR, яка забезпечує вихідну потужність 430 Вт і призначена для сегмента розподіленої сонячної енергетики.

  Основу модулів складають монокристалічні PERC осередки. Компанія вже починає прийом замовлень, хоча виробництво почнеться тільки в четвертому кварталі цього року.

  JinkoSolar стверджує, що нові модулі відрізнятиме менша деградація в порівнянні з нинішніми стандартними гарантійними зобов'язаннями.

  Зазначається, що сонячний модуль був зроблений за участі виробників-інверторів, таких як Huawei, Sungrow, SMA, Fimer, а також SolarEdge. Також використані сонячні трекери компаній Soltec, Arctech Solar, Nextracker, Array Technologies.

  Компанія поки що не оприлюднювала ніякої додаткової технологічної інформації щодо нового продукту

  .

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ