рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Іноземні інвестори і Кабмін наблизилися до компромісу щодо зеленої енергетики

  нова енергія
  • Розсилка
  Інвестори готові йти на зниження зеленого тарифу для того, щоб забезпечити і підтримати державу у збереженні енергетичного балансу - Іноземні інвестори і Кабмін наблизилися до компромісу щодо зеленої енергетики
  Інвестори готові йти на зниження зеленого тарифу для того, щоб забезпечити і підтримати державу у збереженні енергетичного балансу

  Американська VR Capital відзначає наближення до компромісу в питанні зеленої енергетики

  Після переговорів інвесторів, профільних асоціацій та гравців ринку з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем сторони наблизилися до компромісного рішення щодо зниження зелених тарифів та подальших планів розвитку зеленої енергетики в Україні.

  Про це повідомив виконавчий директор компанії VR Capital (США) Олександр Подпругін, який брав участь у зустрічі.

  «На наш погляд, діалог пройшов досить конструктивно. Після тригодинних дискусій ми отримали пропозиції, які, сподіваємося, зможемо прорахувати та повернутися до міністерства з нашою відповіддю. Наше відчуття, що ми дуже близькі до завершення переговорів», - сказав Подпругін.

  За його словами, інвестори готові йти на зниження зеленого тарифу для того, щоб забезпечити і підтримати державу у збереженні енергетичного балансу та подоланню дефіциту, який зараз є у «Гарантованого покупця».

  «Тобто, це головна поступка, яка є з боку інвесторів… Сподіваємося, що найближчим часом дійдемо компромісу», - підкреслив гравець ринку.

  Нагадаємо, 15 травня в Кабінеті міністрів України проходила зустріч голови уряду з гравцями ринку та профільними асоціаціями, які є представниками інвесторів із США, Норвегії, Швеції, Німеччини, Туреччини, Іспанії, Франції та інших країн.

  Раніше в.о. міністра енергетики Ольга Буславець заявляла, що найближчим часом Мінекоенерго відновить переговори з інвесторами в проекти відновлюваної енергетики, а міністерство протягом тижня напрацює проект меморандуму для обговорення. Очікується, що в меморандумі будуть прописані умови реструктуризації «зеленого тарифу», будівництва нових станцій та інші положення для сталого розвитку сектору.

  Раніше повідомлялося, що нафтові гіганти на Близькому Сході почали активно вкладатися в сонячну енергетику.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ