рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Дніпропетровщині з’явилася СЕС з новітніми фотоелектричними модулями

  нова енергія
  • Розсилка
  <p>Вперше в Україні з&rsquo;явилася СЕС з модулями, розташованими вертикально у кілька рядів</p> - На Дніпропетровщині з’явилася СЕС з новітніми фотоелектричними модулями

  Вперше в Україні з’явилася СЕС з модулями, розташованими вертикально у кілька рядів

  Фото: tourdnepr.com

  У проект інвестували майже 308 млн грн

  У Дніпропетровській області поблизу села Мар'янське запустили сонячну електростанцію потужністю 20 МВт, фотоелектричні модулі якої вперше встановили вертикально у три ряди. Проект реалізувала у Зеленодольській об’єднаній територіальній громаді ТОВ «Солар Парк Мар'янське», передає tourdnepr.com

  На 40 гектарах встановили понад 58 тис. фотоелектричних модулів. Панелі виробництва китайської компанії Jinko Solar Co. Ltd.

  «Вперше в Україні електричні модулі на станції розмістили вертикально у три ряди - для поліпшення якості енергії, що генерується, і для зменшення втрат, - каже директор ТОВ «Солар Парк Мар'янське» Юрій Гордєєв. - Вже вийшли на проектну потужність станції».

  У проект інвестували майже 308 млн гривень.

  У будівництві СЕС були задіяні понад 60 українських компаній. Об'єкт звели у рекордні терміни - за п’ять місяців.

  «Зараз на Дніпропетровщині працює 74 наземні сонячні електростанції, серед яких дві найпотужніші СЕС у Європі - Покровська і Старозаводська, - каже голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. - Для громад області сонячні електростанції -це додаткове джерело податків і нові робочі місця».

  СЕС вироблятиме щорічно 25 млн кВт-год електроенергії, якої достатньо для майже 24 тис. домогосподарств.

  «У будівництві СЕС були задіяні понад 60 українських компаній. Об'єкт звели в рекордні терміни - за 5 місяців. Вперше в Україні електричні модулі на станції розмістили вертикально в три ряди - для поліпшення якості енергії, що генерується, і для зменшення втрат. Вже вийшли на проектну потужність станції - це майже 20 МВт», - розповів директор ТОВ «Солар Парк Мар'янське» Юрій Гордєєв.

  Щорічно сонячна електростанція у Мар'янському буде відраховувати до місцевого бюджету понад 1,5 млн гривень податків.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ