рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сонячна енергетика США цього року має зрости на 33%

  нова енергія
  • Розсилка
  Сонячна енергетика - лідер у США серед альтернативних джерел енергії - Сонячна енергетика США цього року має зрости на 33%
  Сонячна енергетика - лідер у США серед альтернативних джерел енергії
  Фото: Reuters

  У 2020 році в Штатах буде встановлено 14,4 ГВт нових сонячних потужностей

  Цього року США збільшать потужність сонячних електростанцій на 33% - до 18 ГВт, що достатньо для живлення більше 3 мільйонів будинків.

  Про це йдеться у звіті Американської асоціації сонячної промисловості та енергетичної дослідницької компанії Wood Mackenzie. 

  Зростання попиту комунальних підприємств на сонячну електроенергію переважує різке скорочення замовлень на покрівельні системи для будинків і підприємств через пандемію коронавірусу. Нинішній прогноз зменшився на 9% у порівнянні зі зробленим до спалаху коронавірусу, який викликав затримки з будівництвом, послабив споживчий попит і обмежив доступ до фінансування. Але, як наголошується у звіті, сонячна енергетика США встановить новий рекорд, і очікується, що у 2020 році буде встановлено 14,4 ГВт нових потужностей.

  Частка сонячної енергетики займала 40% нових потужностей у США в першому кварталі, що набагато більше, ніж в потужностях природного газу і вітру.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ