рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українці створили сонячну електростанцію-куб

  • Розсилка
  Електростанція Cuber, за словами розробників, розрахована тільки на власні потреби приватних будинків і не підходить для заробітку на «зеленому» тарифі - Українці створили сонячну електростанцію-куб
  Електростанція Cuber, за словами розробників, розрахована тільки на власні потреби приватних будинків і не підходить для заробітку на «зеленому» тарифі
  Фото: «Карбон КНС»

  Домашня СЕС Cuber здатна забезпечити електроенергією середньостатистичний приватний будинок на 70%

  Українська компанія «Карбон КНС», яка займається будівництвом промислових сонячних електростанцій, розробила невелику домашню СЕС в формі куба - Cuber. Її особливості в тому, що, на відміну від класичних СЕС, її установка не вимагає підготовчих робіт і зміцнення даху. Про це пише ain.ua.

  Габарити Cuber – 2*2 метри. Поставляється у зібраному вигляді, але, за словами розробників, на те, щоб зібрати конструкцію, підключити і почати користуватися – потрібно всього один день.

  Зібрати станцію можна самостійно, дотримуючись інструкції, або за допомогою електрика.

  «Головне наше завдання - зробити енергетичну незалежність доступною. Ми хочемо, щоб купити сонячну електростанцію було так само просто, як холодильник або пральну машинку. Ви купуєте, запрошуєте електрика і за кілька годин маєте працюючу техніку», - пояснює керівник проекту Юлія Полякова.  Cuber коштує $3000 (81 тис. грн), номінальна потужність - 3 кВт*год. За словами розробників, цього вистачить, аби на 70% забезпечити електроенергією середньостатистичний за розмірами приватний будинок, укомплектований всією необхідною технікою.

  У «Карбон КНС» зазначили, що Cuber розрахована тільки на власні потреби і не підходить для того, щоб заробляти на «зеленому» тарифі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ