Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У МінТОТ надали інструкції для голосування кримчанам за кордоном

  • Розсилка
   У МінТОТ надали інструкції для голосування кримчанам за кордоном

  Якщо виборча адреса громадянина з реєстрацією в АРК чи Севастополі знаходиться за межами України, і на день голосування виборець перебуває на її території, слід подати заяву до органу ведення Держреєстру виборців

  У Міністерстві тимчасово окупованих територій мешканцям непідконтрольного Криму дали інструкції щодо голосування на виборах, якщо вони перебувають за кордоном. Про це повідомляє прес-служба МінТОТ у Херсонській області.

  Умови, за якими кримчани за кордоном зможуть проголосувати на виборах та референдумах, виглядають наступним чином.  Якщо виборча адреса громадянина з реєстрацією в АРК чи Севастополі знаходиться за межами України, і на день голосування виборець перебуває на її території, слід подати заяву до органу ведення Держреєстру виборців. У заяві необхідно вказали місце перебування чи місце знаходження виборчої дільниці, яку громадянин просить визначити місцем його голосування.

  Якщо ж виборець проживає в Україні і має намір голосувати в іншій державі, заява подається до органу ведення Держреєстру виборців за виборчою адресою заявника або органу ведення Держреєстру в МЗС.

  У разі, якщо виборець перебуває за межами України і бажає голосувати в іншій іноземній державі, заява подається до органу ведення Держреєстру виборів у МЗС.

  Вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 претендентів на цю посаду.

  До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ