Американський генерал заявив про участь 40 тис. військових у навчаннях «Захід-2017»

  Командувач Сухопутних сил США в Європі стверджує, що РФ розбила навчання на частини, щоб уникнути присутності спостерігачів
  Командувач Сухопутних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що Росія і Білорусь задіяли в навчаннях «Захід-2017» набагато більше, ніж 12,7 тисяч солдат, що є тим максимумом, перевищення якого вимагає присутності спостерігачів ОБСЄ. «На мою думку, було задіяно більше 40 тисяч осіб в навчаннях
  • 3 Жовтня, 2017, 18:53
  • Розсилка
  <p>Російсько-білоруські військові навчання &laquo;Захід-2017&raquo;</p>

  Російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017»

  Командувач Сухопутних сил США в Європі стверджує, що РФ розбила навчання на частини, щоб уникнути присутності спостерігачів

  Командувач Сухопутних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що Росія і Білорусь задіяли в навчаннях «Захід-2017» набагато більше, ніж 12,7 тисяч солдат, що є тим максимумом, перевищення якого вимагає присутності спостерігачів ОБСЄ.

  «На мою думку, було задіяно більше 40 тисяч осіб в навчаннях «Захід-2017», - сказав він.

  Як повідомило агентство The Associated Press командувач Сухопутних сил США в Європі стверджує, що РФ «розбила» свої навчання «Запад-2017» із Білоруссю на окремі частини для того, щоб уникнути присутності міжнародних військових спостерігачів протягом навчань минулого місяця.

  Генерал, спілкуючись із журналістами в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, сказав, що Росія і Білорусь розділили навчання на окремі елементи, однак всі вони між собою пов’язані. 

  Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» відбувалися з 14 до 20 вересня. Офіційно заявлялося, що в них будуть задіяні близько 13 тис. осіб.

  Гачальник українського Генштабу Віктор Муженко заявив, що Росія залишила свої війська після навчань «Захід-2017» у Білорусі, незважаючи на обіцянки не робити цього. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ