Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Американський суд залишив Манафорта під домашнім арештом

  • Розсилка
  <span>Пол Манафорт</span> - Американський суд залишив Манафорта під домашнім арештом
  Пол Манафорт

  Окружний суддя США призначила наступні слухання в суді на 16 січня

  Федеральний суддя США у понеділок залишила чинним рішення про домашній арешт екс-керівника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта до 16 січня, однак зазначила, що це питання буде розглянуто пізніше.

  Про це повідомляє Reuters. 

  «Окружний суддя США Емі Берман Джексон призначила наступні слухання в суді на 16 січня», – зазначається в повідомленні. До цієї дати стосовно Пола Манафорта діятимуть нинішні запобіжні заходи.

  Суддя також зазначила, що розгляне запит спецпрокурора Роберта Мюллера щодо відмови Манафорту у більш м’якому запобіжному заході, підкресливши, що врахує також пропозицію самого Манафорта замінити домашній арешт заставою чотирьох об’єктів приватної власності.

  Однак, за словами судді, це рішення вона ухвалить пізніше. 

  Крім того, в рамках останнього розвитку подій по справі Манафорта повідомляється, що він був особисто причетний до написання публікації на виправдання своєї діяльності в Україні, коли він працював з президентом Януковичем. Це порушує умови його перебування під домашнім арештом та може спричинити висунення нових звинувачень.

  Прокурори наводять докази, що Манафорт «рядок за рядком» редагував матеріал 29 листопада, який був опублікований цього тижня в англомовній українській газеті під авторством колишнього речника МЗС України.

  «Прокурори стверджують, що участь Манафорта в публікації матеріалу порушила судовий наказ, який забороняв йому ділитися про свою справу в пресі. Прокурори також наголошують, що адвокат Манафорта запевняв, що матеріал не буде опублікований», - зазначає видання.

  До слова, ЗМІ нещодавно повідомили, що Манафорт і Артеменко причетні до відмови України від асоціації з ЄС у 2013.

  Раніше повідомлялося, що Пол Манафорт, який очолював президентську кампанію Дональда Трампа на виборах минулого року, був у Москві щонайменше 18 разів, що свідчить про його набагато більш тісний зв'язок з Росією, ніж вважалося раніше.

  Нагадаємо, Манафорт запропонував $12 млн застави за звільнення з-під домашнього арешту.

  Перед цим суд у США відхилив прохання Манафорта про скасування домашнього арешту.

  Американські ЗМІ також назвали прізвища «причетних» українських політиків.

  До слова, наразі Генеральна прокуратура розслідує дві справи, у яких фігурує Пол Манафорт. Перша стосується розтрати коштів Міністерства юстиції, а друга – в частині матеріалів з «чорної бухгалтерії».

  Україна вже готує запити до США з проханням допитати Манафорта.

  Читайте також матеріал «Главкома»: Прокляття Манафортом. Подробиці головного політичного скандалу осені у США

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ