Суд у США відхилив прохання Манафорта про скасування домашнього арешту
Пол Манафорт після першого слухання в суді, 30 жовтня 2017 року
Манафорт та його колега Гейтс заявляли, що ризику їхньої втечі немає
Суд у США відхилив прохання екс-голови виборчої кампанії Дональда Трампа, політтехнолога Пола Манафорта звільнити його від домашнього арешту.
Як повідомляє «Радіо Свобода», також суддя у Вашингтоні відхилила аналогічне прохання його колеги Річарда Гейтса, що проходить із ним в одній справі.
Обидва звинувачені заявляли, що ризику їхньої втечі немає і що значна фінансова застава є достатньою гарантією, що вони не будуть ухилятися від подальших судових слухань.
Наразі Генеральна прокуратура розслідує дві справи, у яких фігурує Пол Манафорт. Перша стосується розтрати коштів Міністерства юстиції, а друга – в частині матеріалів з «чорної бухгалтерії».
Україна вже готує запити до США з проханням допитати Манафорта.
30 жовтня на суді у США політтехнолог Пол Манафорт, колишній голова виборчої кампанії Дональда Трампа, не визнав себе винним за жодним із висунених йому звинувачень, серед яких відмивання коштів, отриманих у його ролі як консультанта української Партії регіонів, її лідера і колишнього президента України Віктора Януковича, а також її наступниці, Опозиційного блоку. Так само не визнав ніякої вини і його колега, теж звинувачений у цій справі Річард Гейтс.
Окружний суд судового округу Колумбія (охоплює столицю США Вашингтон) звільнив обох затриманих під домашній арешт і заставу – для Манафорта вона склала 10 мільйонів доларів, для Гейтса 5 мільйонів.
Раніше 30 жовтня обидва з’явилися до Федерального бюро розслідувань США у Вашингтоні на вказівку правоохоронців після того, як Міністерство юстиції оприлюднило висунені їм обвинувачення загалом у 12 випадках правопорушень.
Читайте також матеріал «Главкома»: Прокляття Манафортом. Подробиці головного політичного скандалу осені у США
Коментарі — 0