рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Більше 6 тисяч силовиків щодоби охоронятимуть кордон напередодні другого туру виборів

  • Розсилка
  Прикордонники працюватимуть у посиленому режимі  - Більше 6 тисяч силовиків щодоби охоронятимуть кордон напередодні другого туру виборів
  Прикордонники працюватимуть у посиленому режимі 

  На посилення заходів додатково щоденно залучатиметься ще понад 1300 осіб

  Напередодні другого туру виборів президента Держприкордонслужба посилить охорону кордону, залучивши близько шести тисяч прикордонників щодоби, повідомляє прес-служба ДПСУ.

  «В межах компетенції Державна прикордонна служба продовжує здійснює заходи посиленої охорони кордону в зв’язку з підготовкою та проведенням другого туру виборів Президента України. Заходи посилення, як і під час першого туру виборів, спрямовані, перш за все, для недопущення провокацій на державному кордоні, провозу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору. А також недопущення осіб, які можуть брати участь в дестабілізаційних заходах на території України в період виборів», - йдеться у повідомленні.  Як зазначили у прес-службі, несення служби на державному кордоні під час виборів у другому турі забезпечує близько 6 тисяч прикордонників щодоби. На посилення заходів додатково щоденно залучатиметься ще понад 1300 осіб.

  Крім того, для забезпечення заходів у пунктах пропуску та поза ними силами та засобами посилені прикордонні наряди, активізовано використання технічних засобів та службових собак, уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та ЗС України.

  «До реалізації даного плану залучені резерви керівників органів охорони державного кордону та начальників регіональних управлінь, бійці загону оперативного реагування «ДОЗОР» та добровільних громадських формувань», - додали у ДПСУ.

  Прикордонники додали, що підвищена увага приділяється в’їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо – проросійських. Тому пропуск здійснюється за попередніми списками осіб, які отримали відповідну акредитацію в ЦВК.

  Під час першого туру перед і під час проведення виборів президента безпеку на державному кордоні забезпечували близько 7 тис. прикордонників щодоби.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ