Бойовики «ДНР» масово звільняють шахтарів

  Бойовики анонсували в Єнакієвому скорочення шахтарів
  Бойовики «ДНР» повідомили про майбутнє скорочення працівників шахти «Єнакіївська» в Єнакієвому. Шахтарів закликали з'явитися на шахту протягом тижня і оформити відповідні документи. [READ_MORE] «ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ШАХТИ «ЄНАКІЄВСЬКА»!!! У зв'язку зі скороченням штату всім працівникам СП «Шахта
  • 19 Жовтня, 2016, 09:14
  • Розсилка

  Бойовики анонсували в Єнакієвому скорочення шахтарів

  Бойовики «ДНР» повідомили про майбутнє скорочення працівників шахти «Єнакіївська» в Єнакієвому. Шахтарів закликали з'явитися на шахту протягом тижня і оформити відповідні документи.  «ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ШАХТИ «ЄНАКІЄВСЬКА»!!! У зв'язку зі скороченням штату всім працівникам СП «Шахта «Єнакіївська» необхідно з'явитися з 17 по 21 жовтня в об'єднання РП «Орджонікідзевугілля», каб. 201, 206, 209 для формування списків працівників, які підлягають скороченню з виплатою вихідної допомоги», - йдеться в повідомленні адміністрації шахти, яке поширюється через соціальні мережі серед мешканців Єнакієвого.


  7_01

  Нагадаємо, два роки тому, на початку російської агресії, шахтарі хотели в Росію, тому що нібито Європа примусить Україну закрити усі шахти.

  Раніше стало відомо, що бойовики «ДНР» знищують цементний завод в захопленій ними Амвросіївці.

  Джерело: Четвертая власть

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ