Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Це удар під дих»: у Зеленського відреагували на законопроект Сироїд

  • Розсилка
  Разумков заявив, що якщо приймуть закон «Самопомічі», то Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки - «Це удар під дих»: у Зеленського відреагували на законопроект Сироїд
  Разумков заявив, що якщо приймуть закон «Самопомічі», то Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки

  Разумков вважає, що законопроект «Про президента» є частково конституційним переворотом

  Закон «Про президента», який пропонує ухвалити у парламенті «Самопоміч», обмежить можливості новообраного президента виконувати ті обіцянки, які він дав під час виборчої компанії.

  Про це в ефірі «Право на владу» на «1+1» заявив політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

  «Закон про президента потрібний, але він повинен бути в рамках чинної Конституції. Той законпропроект, який планують розглянути у парламенті і який є у загальному доступі, це дуже серйозне обмеження прописаних у Конституції повноважень президента України. Якби в рамках цього закону було усе, дароване Конституцією, ми б не заперечували», - сказав він.  За словами Разумкова, якщо приймуть закон «Самопомічі», Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки.

  «Це удар під дих не тільки Зеленському, а 73% його виборців, які сподіваються, що він виконає усі свої обіцянки», - наголосив політтехнолог.

  У команді новообраного президента зазаначають, що варто прийняти такий закон, який би не вимагав внесення змін у Конституцію України.

  «Норми, які прописані у документі «Самопомічі» створюють напружену ситуацію і в суспільстві, і в політикумі», - заявив Разумков. 

  Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд 23 квітня оприлюднила свій законопроект «Про президента України», який передбачає суттєве зменшення президентських повноважень та передачу багатьох функцій уряду та прем’єр-міністру.

  Як відомо, Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів.  Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів (13 541 530), Петро Порошенко - 24,45% голосів (4 522 320).

  Джерело: ТСН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ