Через сміттєвий колапс у Львові можуть продовжити шкільні канікули

  У Львові готуються вжити «максимальні заходи» щодо зменшення наслідків від накопичення сміття
  У львівських школах через ситуацію зі сміттям можуть бути розширені шкільні канікули. Про це заявив начальник житлово-комунального господарства міськради Сергій Бабак, повідомляє «Укрінформ». [READ_MORE] «У ситуації, що склалась у Львові, потрібно вживати максимальних заходів щодо зменшення наслідків від накопичення твердих
  • 21 Березня, 00:33
  • Розсилка
  Львівське сміття
  Львівське сміття

  У Львові готуються вжити «максимальні заходи» щодо зменшення наслідків від накопичення сміття

  У львівських школах через ситуацію зі сміттям можуть бути розширені шкільні канікули. Про це заявив начальник житлово-комунального господарства міськради Сергій Бабак, повідомляє «Укрінформ».  «У ситуації, що склалась у Львові, потрібно вживати максимальних заходів щодо зменшення наслідків від накопичення твердих побутових відходів. Мова йде, зокрема, про те, щоб влаштувати у школах розширені канікули, щоб діти більше побули вдома», - заявив чиновник.

  «Главком» також повідомляв, що у Львові через критичну ситуацію із вивезенням сміття можуть закрити усі продовольчі ринки.

  Як відомо, Садовий заявляє, що у Львові створилися передумови для надзвичайної ситуації.

  За його словами, держава закрила останній полігон, куди львівська влада могла вивозити тверді побутові відходи з міста. 

  Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що був вражений заявою мера Львова Андрія Садового про те, що тему сміття він нібито обговорював з мером Києва півтора місяці тому.

  Дивіться також моторошну фотогалерею «Львів знову потопає у смітті».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ