Чернігівських геологів підозрюють у розкраданні 2 мільйонів гривень

  Генпрокуратура розслідує, як чиновники списали на металобрухт труб на 2 мільйони
  Генеральна прокуратура подозрює посадовців  ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» в нанесенні збитків підприємству на понад 2,3 млн грн. Про це стало відомо з ухвали Печерського районного суду м. Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №42017000000000386 від 13.02.2017
  • 1 Квiтня, 14:11
  • Розсилка

  Генпрокуратура розслідує, як чиновники списали на металобрухт труб на 2 мільйони

  Генеральна прокуратура подозрює посадовців  ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» в нанесенні збитків підприємству на понад 2,3 млн грн.

  Про це стало відомо з ухвали Печерського районного суду м. Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №42017000000000386 від 13.02.2017 року.

  З матеріалів суду відомо, в червні минулого року «Чернігівнафтогазгеологія» та ТОВ «ВБ «Левадник» підписано договір оренди. За цим документом фірмі в користування були надані труби.

  Пізніше учасники домовилися розірвати договір, «Левадник» повернув орендовані труби в належному стані.

  Після цього комісія «Чернігівнафтогазгеологія» та «Прилуцької нафтогазорозвідувальної експедиції» відбракувала 248 труб та перевела їх в статус металобрухту, потім їх продали ТОВ «Єврометалресурс».

  Слідство, яке проводили співробітники Служби безпеки України, встановило, що внаслідок рішення комісії «Чернігівнафтогазгеологія» було завдано збитків на понад 2,3 млн грн.

  В суді слідчий клопотав про доступ до документі в «Чернігівнафтогазгеологія» про взаємовідносини держпідприємства з «Єврометалресурс» «ВБ «Левадник», а також до документів, на підставі яких відбулось списання труб. Суд це клопотання задовольнив.

  Засновником «Левадника» є Олександр Левадний з Полтави. Там зареєстрована і фірма.

  Власником «Єврометалресурс» є мешканець Чернігівської області Олександр Давидов.

  «Прилуцька нафтогазорозвідувальної експедиція» – структурна частина ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія». Останню з листопада минулого року очолює Юрій Момот.

   

  Джерело: Наші гроші

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ