Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чверть українців готова пожертвувати правами заради власного добробуту – дослідження

  • Розсилка
  Валерія Лутковська - Чверть українців готова пожертвувати правами заради власного добробуту – дослідження
  Валерія Лутковська
  Фото: Главком

  З жовтня 2016 року кількість людей, готових поступитися власними правами, зменшилася на 5,3%

  Згідно з опитуванням 25% українців готові поступитися державі своїми правами та свободами в обмін на власний добробут. За варіант «заради особистої свободи та гарантій дотримання всіх громадянських прав я готовий терпіти матеріальні труднощі» проголосувало 38%. Ще 37% не визначилися з відповіддю.  Такі дані показало дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова, результати якого були презентовані правозахисниками під час прес-конференції у виданні «Главком».

  «Ця статистика спровокувала певні зміни в роботі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Я мушу зазначити, що минулий рік для нас відзначився надзвичайною кількістю звернень – 158 тисяч. Це показує і рівень довіри, і рівень ефективності роботи офісу»,  - прокоментувала Валерія Лутковська, Уповноважений ВРУ з прав людини.

  Варто зазначити, що з жовтня 2016 року кількість людей, ладних поступитися власними правами, зменшилася на 5,3%, а тих, хто терпітиме матеріальні труднощі - збільшилася на 2,6%.

  Опитування проводилося з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій. Опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  Пропонуємо переглянути повне відео прес-конференції: 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ