До кінця року у Збройні Сили можуть призвати ще 500 офіцерів запасу

  • Розсилка
  Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Артур Артеменко - До кінця року у Збройні Сили можуть призвати ще 500 офіцерів запасу
  Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Артур Артеменко

  Призвані офіцери не будуть залучатися до проведення антитерористичної операції на Донбасі

  До Збройних сил України до кінця 2017 може бути призвано близько 500 офіцерів запасу, повідомив начальник головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Артур Артеменко.  «Наше головне управління, з урахуванням потреб та браку офіцерів, а також необхідності укомплектувати бази, склади, арсенали, пропонуватиме начальнику Генерального штабу - а приймає рішення міністр оборони - призвати невелику кількість цих посадових осіб. Це буде до 500, напевно», - сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

  Артеменко зазначив, що це рішення ще не прийнято, і наголосив, що призвані офіцери не можуть бути залучені до проведення антитерористичної операції.

  Як повідомлялося, 30 травня 2017 року міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу до Збройних сил України.

  21 червня Полторак повідомив, що відбір на військову службу за призовом офіцерів запасу завершено, загалом для проходження служби в Збройних силах України було відібрано тисячу осіб.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ