До Польщі прибули тисячі одиниць військової техніки США через навчання РФ та Білорусі

  Лідери Польщі, країн Балтії, Словаччини, Румунії та Болгарії стурбовані тим, що Росія може повністю не вивести свої війська після проведення навчань
  До порту Балтійського моря у польський Гданськ прибула партія американської військової техніки на тлі підготовки до початку російсько-білоруських військових навчань «Захід-2017». Про це повідомляє The Washington Post. Серед техніки в рамках стратегії НАТО були розвантажені понад тисяча одиниць військової техніки: танки
  • 14 Вересня, 01:57
  • Розсилка

  Лідери Польщі, країн Балтії, Словаччини, Румунії та Болгарії стурбовані тим, що Росія може повністю не вивести свої війська після проведення навчань

  До порту Балтійського моря у польський Гданськ прибула партія американської військової техніки на тлі підготовки до початку російсько-білоруських військових навчань «Захід-2017».

  Про це повідомляє The Washington Post.

  Серед техніки в рамках стратегії НАТО були розвантажені понад тисяча одиниць військової техніки: танки Abrams, гусеничні платформи Bradley та самохідні гаубиці.

  Наголошується, що війська США розгортають на території Польщі цього року через зростання військової активності Росії.

  Лідери Польщі, країн Балтії, Словаччини, Румунії та Болгарії стурбовані тим, що Росія може повністю не вивести свої війська після проведення навчань.

  «Главком» повідомляв, що 8 вересня Білорусь не впустила в країну шістьох депутатів Сейму Литви. Політики мали взяти участь у дискусії, головним акцентом якої повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

  МЗС Литви нагадало Росії, що анексія Криму теж починалася з військових навчань.

  Зазначимо, що у Мінську сотні людей протестували проти військових навчань«Захід-2017».

  Нагадаємо, 7 вересня генерали РФ та НАТО обговорили військові навчання «Захід-2017».

  Як відомо, навчання «Захід-2017» будуть проходити на території Білорусі з 14 по 20 вересня. 

  Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг піддав критиці Москву за те, що вона не була відкритою з приводу майбутніх навчань «Захід-2017».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ