Досягнуто угоди про перемир’я на територіях на південь від Дамаску

  РФ та Єгипет виступили в якості посередників
  Представник угруповання Джейш аль-Іслам заявив про досягнення перемир’я на території анклаву, який контролюється повстанцями даного угруповання на південь від Дамаска. Росія та Єгипет виступили в якості посередників. При цьому всі деталі домовленості мають бути остаточно розробленими у найближчий час. Показовим у даній заяві є те, що точно
  • 12 Жовтня, 20:17
  • Розсилка

  РФ та Єгипет виступили в якості посередників

  Представник угруповання Джейш аль-Іслам заявив про досягнення перемир’я на території анклаву, який контролюється повстанцями даного угруповання на південь від Дамаска. Росія та Єгипет виступили в якості посередників.

  При цьому всі деталі домовленості мають бути остаточно розробленими у найближчий час.

  Показовим у даній заяві є те, що точно не було вказано територій, щодо яких буде застосовуватися угода щодо перемир’я. Так само не було згадано про те, чи є сирійський уряд стороною даної домовленості, повідомляє Reuters.

  На сьогодні сирійські повстанці контролюють невелику за площею територію на південь від Дамаску, яка на заході має вихід на території, підконтрольні «Ісламській державі», а із решти боків оточена підконтрольними Дамаску територіями.

  До цього сирійському уряду через низку домовленостей про евакуацію бойовиків на територію провінції Ідліб вдалося звільнити декілька передмість в районі Дамаску і взяти їх під свій контроль. 

  Нагадаємо, міноборони РФ виступило із низкою нових звинувачень щодо діяльності США в Сирії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ