ФСБ звітує про встановлення замовника теракту в петербурзькому метро

  «Практично встановлено», - заявив глава ФСБ
  Російські спецслужби заявляють, що встановили особу замовника теракту в петербурзькому метро. Про це повідомив директор ФСБ Олександр Бортніков. «Практично встановлено», - сказав він журналістам. Зараз у справі про теракт затримано близько десяти чоловік. У вівторок суд заарештував до третього червня уродженця Киргизії Аброр Азімова,
  • 20 Квiтня, 2017, 14:52
  • Розсилка
  Станція петербурзького метро, де стався теракт
  Станція петербурзького метро, де стався теракт

  «Практично встановлено», - заявив глава ФСБ

  Російські спецслужби заявляють, що встановили особу замовника теракту в петербурзькому метро. Про це повідомив директор ФСБ Олександр Бортніков.

  «Практично встановлено», - сказав він журналістам.

  Зараз у справі про теракт затримано близько десяти чоловік. У вівторок суд заарештував до третього червня уродженця Киргизії Аброр Азімова, якого вважають одним з організаторів атаки в петербурзькому метро - за версією слідства, він особисто готував смертника. У Аброра Азімова було вилучено бойовий пістолет з кількома патронами в магазині, мобільний телефон, коробку від мобільного телефону і зарядний пристрій.

  Спецслужби також затримали брата організатора теракту - Акрама Азімова. Під час обшуку у нього знайшли бойову гранату. Слідчі вважають, що чоловік допомагав в переправленні грошей для підготовки вибуху і в організації зв'язку з міжнародними терористами.

  Як повідомляв «Главком», 3 квітня у Петербурзі в метро стався вибух на перегоні між станціями «Сінна площа» та «Технологічний інститут». 

  Під час вибуху в метро Петербурга постраждала 51 людина, загинуло 15 осіб. Усіх жертв вибуху 5 квітня було впізнано.

  Сім’ям загиблих під час теракту виплатять по 1 млн рублів.

  Українців серед загиблих у метро немає.

  Джерело: РИА Новости

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ