Глава МЗС Німеччини: Миротворці ООН мають контролювати окупований Донбас

  Місія ООН має перебувати на всій території Донбасу
  На думку міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля, місія ООН має перебувати на всій території Донбасу, а не лише на лінії зіткнення. Про це він заявив під час спільної прес-конференції із українським міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. «Адже тоді це буде означати створення нового кордону в Україні. Тривале перемир'я
  • 3 Сiчня, 21:31
  • Розсилка
  <span>Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель</span>
  Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель

  Місія ООН має перебувати на всій території Донбасу

  На думку міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля, місія ООН має перебувати на всій території Донбасу, а не лише на лінії зіткнення.

  Про це він заявив під час спільної прес-конференції із українським міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

  «Адже тоді це буде означати створення нового кордону в Україні. Тривале перемир'я — це основна передумова для нормального життя на сході України», — зазначив міністр.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Німеччини Зіґмаром Ґабріелем у середу в Києві заявив, що Україна знайде важелі впливу на німецькі компанії, які вважають Крим російським.

  Він підкреслив, що Україна доклала багато зусиль для того, щоб шахрайство Росії, як у випадку з поставками турбін Siemens в окупований Крим, більше не повторилося.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ