Грузія: другий тур мажоритарних виборів відбудеться 30 жовтня

  Другий тур парламентських виборів відбудеться 30 жовтня в 50-ти мажоритарних округах
  Центральна виборча комісія Грузії визначила можливі дати другого туру і повторного голосування на парламентських виборах.Згідно з даними ЦВК країни, другий тур парламентських виборів відбудеться 30 жовтня в 50-ти мажоритарних округах. Водночас повторне голосування заплановане на 22 жовтня. Повідомляється, що на окремих дільницях пройдуть
  • 17 Жовтня, 2016, 03:57
  • Розсилка

  Другий тур парламентських виборів відбудеться 30 жовтня в 50-ти мажоритарних округах

  Центральна виборча комісія Грузії визначила можливі дати другого туру і повторного голосування на парламентських виборах.Згідно з даними ЦВК країни, другий тур парламентських виборів відбудеться 30 жовтня в 50-ти мажоритарних округах.

  Водночас повторне голосування заплановане на 22 жовтня. Повідомляється, що на окремих дільницях пройдуть парламентські мажоритарні вибори, на інших – ще й вибори голів адміністрацій.

  8 жовтня в Грузії відбулися парламентські вибори. Також в різних виборчих округах проходили проміжні вибори в муніципальні збори, позачергові вибори мерів і голів адміністрацій.

  Парламентські вибори, як і очікувалось, виграла провладна партія «Грузинська мрія», набравши понад 48%, опозиційна партія «Єдиний національний рух» здобула 27%. Пройшов до парламенту, заледве здолавши 5-відсотковий бар’єр і проросійський блок «Альянс патріотів Грузії».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ