Губернатор Петербурга попросив підлеглих не фотошопити, а ремонтувати дороги

  У Росії визнали: дороги не ремонтують, а фотошоплять
  Губернатор Петербурга Георгій Полтавченко закликав чиновників не використовувати для звіту перед жителями матеріали, виготовлені за допомогою програми «фотошоп», пише РИА «Новости». Він нагадав – на початку листопада жителі Приморського району Петербурга заявили про те, що фотографії зі звіту районної адміністрації
  • 29 Листопада, 2016, 21:00
  • Розсилка

  У Росії визнали: дороги не ремонтують, а фотошоплять

  Губернатор Петербурга Георгій Полтавченко закликав чиновників не використовувати для звіту перед жителями матеріали, виготовлені за допомогою програми «фотошоп», пише РИА «Новости».

  Він нагадав – на початку листопада жителі Приморського району Петербурга заявили про те, що фотографії зі звіту районної адміністрації про ремонт пішохідної дороги, опубліковані на порталі «Наш Санкт-Петербург», змонтовані саме за допомогою «фотошопу».

  «Займатися фотошопом... це просто нерозумно, якийсь дитячий лепет на галявині. Не фотошопом треба займатися, треба займатися роботою», - сказав Полтавченко на засіданні міського уряду.

  Градоначальник уточнив, що чиновник, який відзвітував про роботу подібним чином, вже звільнений. «Якщо тільки робити картинки і проводити красиві заходи в святкові дні - цього мало», - додав Полтавченко.


  367c5efd1a1785_01Фото дороги, яке оприлюднили чиновники  d47b47e7ce78e3_1Реальний стан дороги


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ