Холодницький відповів на закиди про відвідування посольства США

  Холодницький не приховує, що має підтримку міжнародних партнерів у своїй роботі
  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про відвідування посольств іноземних держав щодо справи відстороненого голови ДФС Роман Насірова. Про це він розповів в ефірі програми «Лівий берег з Сонею Кошкіною». На запитання Соні Кошкіної, чи відповідає дійсності інформація про те, що протягом
  • 15 Березня, 03:55
  • Розсилка

  Холодницький не приховує, що має підтримку міжнародних партнерів у своїй роботі

  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про відвідування посольств іноземних держав щодо справи відстороненого голови ДФС Роман Насірова.

  Про це він розповів в ефірі програми «Лівий берег з Сонею Кошкіною».

  На запитання Соні Кошкіної, чи відповідає дійсності інформація про те, що протягом розгляду справи Насірова у першій інстанції представники САП і НАБУ відвідували посольство США, Холодницький віджартувався: «І отримали зарплату в конверті від Держдепу».

  «У нас є дійсно і ми цього ніколи не приховували, що маємо підтримку міжнародних партнерів у нашій роботі. В тому числі у нас є підтримка технологіями і у нас є періодичні зустрічі з компетентними органами інших держав, де ми обговорюємо ті чи інші питання спільної роботи. Але жодних відвідин посольства чи посольств, пов’язаних зі справою Насірова не було», – запевнив Назар Холодницький.

  Джерело: 24 канал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ