Холодницький заповнює е-декларацію, але боїться грабежу

  Глава САП не впевнений, чи зможе держава захистити громадян, які покажуть свій стан, від грабежу і розбою
  Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький планує подати електронну декларацію до 20 жовтня. Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам. [READ_MORE] «Заповнюю якраз. Хочу до 20 жовтня подати. Є деякі моменти, які потрібно уточнити в НАПК. Вирішив заповнити її зараз, щоб 30 жовтня система не
  • 17 Жовтня, 2016, 13:17
  • Розсилка
  Назар Холодницький
  Назар Холодницький

  Глава САП не впевнений, чи зможе держава захистити громадян, які покажуть свій стан, від грабежу і розбою

  Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький планує подати електронну декларацію до 20 жовтня. Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.  «Заповнюю якраз. Хочу до 20 жовтня подати. Є деякі моменти, які потрібно уточнити в НАПК. Вирішив заповнити її зараз, щоб 30 жовтня система не зависла», - повідомив він.

  Холодницький не впевнений, чи зможе держава захистити громадян, які покажуть свій стан, від грабежу та розбою.

  «Інше питання - безпека. Приміром, ось я покажу, що є у мене зараз в наявності - 50 тис. доларів готівкою. Але я можу бути упевнений в безпеці, так як у мене є державна охорона, а що з тими, у кого немає? Якщо виникне якась ОЗГ, яка буде відслідковувати декларації? Це певна небезпека. Питання в тому, чи зможе держава захистити громадян, які покажуть свій стан, від грабежу і розбою. Якщо ти покажеш у себе мільйон, то що заважає злочинцям тебе вистежити і здійснити напад?» - зазначив прокурор.

  На його думку, ще рано критикувати електронне декларування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ