рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хто такий Олег Катющенко, білборди з яким закликають дружити з Росією (фото)

  • Розсилка
  Олег Катющенко - бізнесмен і засновник компанії Holly Industrial - Хто такий Олег Катющенко, білборди з яким закликають дружити з Росією (фото)
  Олег Катющенко - бізнесмен і засновник компанії Holly Industrial

  У ніч на четвер, 30 січня, у різних районах Києва з'явилися білборди з написами «Росія - наш головний стратегічний партнер» російською мовою і фотографією Олега Катющенка

  Олег Катющенко, фотографія якого з’явилася у Києві на бігбордах із надписом російською мовою «Росія - наш головний стратегічний партнер», за даними, які можна знайти в інтернеті, є бізнесменом і засновником компанії Holly Industrial. Вона існує з 2011 року, займається будівництвом, відновленням котеджів, офісних та історичних будівель.


  Скандальні білборди з Катющенком з'явилися у ніч на четвер, 30 січня, у різних районах Києва
  Скандальні білборди з Катющенком з'явилися у ніч на четвер, 30 січня, у різних районах Києва

  Чоловік з таким іменем і прізвищем зареєстрований в Києві з 2002 року як ФОП з основним видом діяльності «оренда і управління власної або орендованої нерухомістю».

  На сайтах, де користувачі пишуть відгуки про підприємства, є коментарі, в яких незадоволені люди стверджують, що після Революції Гідності Катющенко «змився» в Москву.


  Олег та Інна Катющенки на церемонфї «Viva! Найкрасивіші-2017»
  Олег та Інна Катющенки на церемонфї «Viva! Найкрасивіші-2017»

  Цікаво, що дружиною Олега є Інна Катющенко – бізнес-леді, генеральний директор Edipresse Media (журнал Viva!).

  Журналістка Олеся Астафьєва висуває такі версії появи скандальних бордів: або чорний піар, або помста. Про це вона написала у Facebook.

  «У мене два основні варіанти появи цих бордів:

  - Чорний піар: персонаж на фото має компанію, яка працює на будівельному ринку, і завадив комусь в момент переділу ринку в Києві.

  - Чорна помста: персонаж на фото образив дружину і вона використовувала рекламні площі журналу Viva для особистої помсти.

  - Повна відсутність інстинкту самозбереження: третьому варіанту віддаю 1% - інакше це якесь зовсім «прикре самогубство», - пише журналістка.

  Як повідомлялось, у ніч на четвер, 30 січня, у різних районах Києва стали з'являтися білборди з дуже неоднозначною рекламою. На білбордах було написано «Росія - наш головний стратегічний партнер» російською мовою і розміщена фотографія якогось Олега Катющенка. Клеїли таку рекламу в ніч з 29 на 30 січня і робили це дуже швидко. Провокаційні білборди з'явилися, як мінімум, в чотирьох місцях: біля станції метро «Житомирська», на вулиці Палладіна, Гришко та на Окружній.

  Хто саме є замовником цих провокативних бігбордів, чи причетний до них сам Катющенко, наразі невідомо. 

  Близько 00:20 на проспект Перемоги прибули обурені комунальники, яким дали завдання оперативно демонтувати рекламні банери. О 00:40 від цієї реклами не залишилося ні сліду. Але чиїх це рук справа, ні правоохоронці, ні комунальники не повідомили.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ