Ігор Гужва вийшов із СІЗО

  За головреда «Страна.uа» внесли заставу в 544 тис. грн
  Головний редактор ресурсу «Страна.uа» Ігор Гужва вийшов із Лук'янівського СІЗО та поспілкувався з журналістами, повідомляє видання. Після звільнення Гужва заявив, що, за його інформацією, влада готує ще дві кримінальні справи. Перша персонально проти нього, а друга проти редакції інтернет-газети «Страна.ua».
  • 27 Червня, 12:17
  • Розсилка
  Гужва продемонстрував довідку про звільнення
  Гужва продемонстрував довідку про звільнення

  За головреда «Страна.uа» внесли заставу в 544 тис. грн

  Головний редактор ресурсу «Страна.uа» Ігор Гужва вийшов із Лук'янівського СІЗО та поспілкувався з журналістами, повідомляє видання.

  Після звільнення Гужва заявив, що, за його інформацією, влада готує ще дві кримінальні справи. Перша персонально проти нього, а друга проти редакції інтернет-газети «Страна.ua».

  Напередодні за нього було сплачено заставу в 544 тис. грн.

  Як повідомлялося, Шевченківський районний суд арештував головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву строком на 60 діб з можливістю внесення застави 544 тис. грн. Прокуратура оскаржуватиме рішення суду в частині розміру застави.

  Нагадаємо, 22 червня співробітники Нацполіції прийшли з обшуками до редакції інтернет-видання «Страна.ua».

  Після цього генпрокурор Юрій Луценко заявив, що поліція затримала головного редактора «Страна.ua» Ігоря Гужву за хабарництво.

  За інформацією генпрокурора, головний редактор вимагав $10 тис. За нерозміщення на сайті компромату на чинного політика.

  Головний редактор видання «Страна.ua» Ігор Гужва визнав, що йому пропонували $20 тисяч.

  Він заявив, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. За його словами, це сталося після критичної публікації про нардепа з фракції Радикальної партії Дмитра Лінька.

  Читайте також матеріал «Главкома» Усі гріхи Гужви. За що переслідують відомого редактора

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ