рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Історична зустріч: Порошенко зустрівся з наслідним принцом Ліхтенштейну

  • Розсилка
  <p>Петро Порошенко і Наслідний принц Ліхтенштейну</p> - Історична зустріч: Порошенко зустрівся з наслідним принцом Ліхтенштейну

  Петро Порошенко і Наслідний принц Ліхтенштейну

  До цього часу не було контактів між країнами на найвищому рівні

  Президент України Петро Порошенко зустрівся з Наслідним принцом Алоїзом Ліхтенштейнським. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  «Це історична зустріч у відносинах між нашими державами, оскільки до цього не було контактів на найвищому рівні. Це має стати стимулом для активізації двосторонніх відносин», - підкреслив президент.

  Порошенко подякував за принципову позицію Ліхтенштейну у реагуванні на порушення Росією територіальної цілісності України, включаючи приєднання до санкцій ЄС, підтримку відповідних резолюцій в рамках ООН.  Глава Української держави відзначив активну участь Ліхтенштейну у подоланні гуманітарних наслідків російської агресії, фінансову участь у будівництві захисного саркофагу над 4-м енергоблоком ЧАЕС, а також у підтримці реформ в Україні.  

  Сторони також обговорили шляхи активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між країнами.    

  Наслідний принц Ліхтенштейну повідомив, що його країна запровадить безвізовий режим для українських громадян одразу після аналогічного рішення Європейського Союзу.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ