Ізраїль хоче вийти з ЮНЕСКО слідом за США

  Нетаньяху привітав рішення Трампа вийти з ЮНЕСКО
  Прем'єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО після того, як про таке рішення оголосили у США. Про це повідомляє Haaretz. Нетаньяху привітав рішення Трампа вийти з ЮНЕСКО. «Це мужнє і моральне рішення, тому що ЮНЕСКО перетворилася на театр
  • 12 Жовтня, 21:13
  • Розсилка

  Нетаньяху привітав рішення Трампа вийти з ЮНЕСКО

  Прем'єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО після того, як про таке рішення оголосили у США.

  Про це повідомляє Haaretz.

  Нетаньяху привітав рішення Трампа вийти з ЮНЕСКО.

  «Це мужнє і моральне рішення, тому що ЮНЕСКО перетворилася на театр абсурду. Замість збереження історії це спотворює його», — заявив прем’єр.

  При цьому він додав, що для Ізраїлю «двері в ЮНЕСКО залишаються відкритими».

  Нагадаємо, у четвер, 12 жовтня, США заявили про те, що мають намір вийти із організації ООН із питань освіти, науки і культури.

  Відповідно до заяви Державного департаменту, рішення далося нелегко. При цьому, окрім антиізраїльської спрямованості, як причини такого кроку, було названо необхідність реформування спеціалізованої установи ООН і наростання боргів перед цією організацією, 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ