рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЄС створив нову структуру, що займатиметься Brexit

  • Розсилка
  Цільову групу очолив Мішель Барньє - ЄС створив нову структуру, що займатиметься Brexit
  Цільову групу очолив Мішель Барньє
  Фото: Reuters

  Рішення про створення групи набере чинності 16 листопада, незалежно від того, чи відбудеться Brexit 31 жовтня

  У складі Генерального директорату Єврокомісії створили Цільову групу з питань відносин зі Сполученим королівством (Task Force for Relations with the United Kingdom, UKTF).

  «Цільова група відповідатиме за завершення переговорів щодо статті 50 Угоди ЄС, за роботу Єврокомісії з підготовки до сценарію «без угоди», а також за ведення переговорів з Великою Британією стосовно відносин у майбутньому. Вона діятиме під прямим керівництвом президента Єврокомісії, в тісній співпраці з Генеральним секретаріатом та всіма відповідними службами», – мовиться у повідомленні.

  Зазначається, що одразу після ратифікації угоди британським парламентом і погодження Європарламентом ЄС почне роботу, результатом якої мають стати переговори про майбутні відносини з Лондоном.

  UKTF очолить головний перемовник Єврокомісії у питанні Brexit Мішель Барньє. Рішення про її створення набере чинності 16 листопада, незалежно від того, чи відбудеться Brexit 31 жовтня.

  Британський парламент 22 жовтня у другому читанні 329 головами проти 299 схвалив законопроєкт про вихід Великої Британії з Європейського союзу, але після цього 322 голосами проти 308 відмовився підтримати пропозицію уряду й обмежити час обговорення законопроєкту перед третім читанням.

  Таким чином, парламентарі цілком можливо не встигнуть схвалити законопроєкт про «Брекзит» до 31 жовтня, дати планованого виходу Британії з ЄС.

  Джонсон наполягав на швидкому ухваленні документа, щоб виконати свою обіцянку і вивести Британію з ЄС 31 жовтня.

  Джонсон уклав угоду з Євросоюзом минулого тижня.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ