Європейська Рада розгляне питання ратифікації Нідерландами угоди про асоціацію з Україною

  Європейські лідери зберуться на неформальне засідання у складі керівників 27 країн ЄС без Великої Британії
  Європейська Рада обговорить питання ратифікації Нідерландами угоди про асоціацію ЄС-Україна на засіданнях, які відбудуться 15 та 16 грудня в Брюсселі. Про це повідомляється на сайті ЄР. Зазначається, що у розділі міжнародних відносин анонсовано обговорення двох питань: Росії і ситуації в Нідерландах у зв'язку з ратифікацією угоди про асоціацію
  • 1 Грудня, 2016, 21:46
  • Розсилка

  Європейські лідери зберуться на неформальне засідання у складі керівників 27 країн ЄС без Великої Британії

  Європейська Рада обговорить питання ратифікації Нідерландами угоди про асоціацію ЄС-Україна на засіданнях, які відбудуться 15 та 16 грудня в Брюсселі. Про це повідомляється на сайті ЄР.

  Зазначається, що у розділі міжнародних відносин анонсовано обговорення двох питань: Росії і ситуації в Нідерландах у зв'язку з ратифікацією угоди про асоціацію ЄС-Україна.

  Також повідомляється, що європейські лідери зберуться на неформальне засідання у складі керівників 27 країн ЄС без Великої Британії, яке буде присвячене процесу Brexit після нотифікації Лондона про вихід країни з Євросоюзу.

  Напередодні Порошенко спрогнозував можливість знайти взаємно прийнятний компроміс між Україною, Євросоюзом та Нідерландами щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною і ЄС.

  Процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, яку підписала вже нинішня влада в Києві, загальмувався через результати референдуму в Нідерландах у квітні цього року, коли більшість його учасників висловилися проти ратифікації цієї угоди з боку Амстердама. Якщо Нідерланди все ж відхилять ратифікацію, угода, включно з зоною вільною торгівлі, як припускають, буде діяти між Україною і 27 іншими членами Євросоюзу. У ЄС дають знати, що мають ближчим часом знайти вихід із цієї ситуації – можливо, шляхом ратифікації угоди Нідерландами з якимись застереженнями, які будуть стосуватися цієї країни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ