Кабмін виписав інструкцію з підготовки санкцій

  Уряд урегулював процедуру підготовки змін до санкцій
  Кабінет міністрів України урегулював процедуру ініціювання урядом застосування, скасування та внесення змін до санкцій. Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу, 30 листопада. [READ_MORE] «Це процедура підготовки змін, яка буде тепер урегульована цією постановою для того, щоб усі міністерства, які будуть вносити ці
  • 30 Листопада, 2016, 14:03
  • Розсилка
  Введення санкцій
  Введення санкцій

  Уряд урегулював процедуру підготовки змін до санкцій

  Кабінет міністрів України урегулював процедуру ініціювання урядом застосування, скасування та внесення змін до санкцій. Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу, 30 листопада.  «Це процедура підготовки змін, яка буде тепер урегульована цією постановою для того, щоб усі міністерства, які будуть вносити ці пропозиції до Кабінету міністрів, мали чіткі критерії, як це робити», - сказала перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, представляючи документ.

  Вона додала, що після ухвалення Кабміном рішення щодо санкцій уряд буде вносити відповідні пропозиції на затвердження Ради національної безпеки і оборони.

  Нагадаємо, 17 жовтня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо продовження на рік санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб.

  Цим же рішенням Україна ввела додаткові санкції проти 167 російських юросіб.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ