Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Колишнього лідера боснійських сербів Караджича засудили до довічного ув'язнення

  • Розсилка
  Вирок&nbsp;<span>Радовану Караджичу винесла апеляційна комісія Міжнародного кримінального трибуналу (ММКС), правонаступник Трибуналу щодо колишньої Югославії в Гаазі</span> - Колишнього лідера боснійських сербів Караджича засудили до довічного ув'язнення
  Вирок Радовану Караджичу винесла апеляційна комісія Міжнародного кримінального трибуналу (ММКС), правонаступник Трибуналу щодо колишньої Югославії в Гаазі

  Суд у Гаазі виніс остаточний вердикт, що не підлягає оскарженню

  Лідер боснійських сербів Радован Караджич 20 березня отримав у Гаазькому суді довічний термін за злочини, вчинені в ході військового конфлікту на Балканах.

  «Апеляційна палата згодна з судом, що вирок - 40 років тюремного ув'язнення - не є адекватним з урахуванням тяжкості кримінальних злочинів, скоєних Караджичем, як і вирок, запропонований судовою палатою - його (вирок) визнано необґрунтованим і неправомірним. Судова палата зробила помилку, коли винесла вирок на 40 років тюремного ув'язнення», - зазначає сербський телеканал РТС.  Данський суддя Ваг Йоенсу заявив, що Караджич був винен у геноциді, злочинах проти людяності й порушеннях законів і звичаїв війни. За словами данського судді, ці злочини мають безпрецедентні масштаби й жорстокість.

  Суддя підкреслив, що всі обвинувальні висновки стосовно Караджича в суді першої інстанції були підтверджені, за винятком кількох інцидентів в муніципалітетах.

  Це остаточний вердикт, що не підлягає оскарженню.

  Раніше Караджича, визнаного винним у геноциді та злочинах проти людяності, засудили до 40 років в'язниці, проте він вирішив оскаржити це рішення.

  Караджича затримали в липні 2008 року в Белграді. Судовий процес над екс-лідером боснійських сербів стартував у жовтні 2009 року.

   Читайте також статті: 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ