Керівник «Укрзалізниці» прокоментував затримання на хабарі топ-чиновника компанії

  Хабарника було затримано на гарячому всередині компанії за сприяння Служби безпеки і керівництва «Укрзалізниці»
  Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» всебічно сприяє розслідуванню епізодів протиправної діяльності першого заступника начальника одного з департаментів державної компанії, якого співробітники Служби безпеки України спільно з департаментом безпеки «УЗ» затримали за хабарництво. Про це заявив виконуючий обов’язки голови
  • 13 Вересня, 23:32
  • Розсилка
  <span>СБУ затримала топ-чиновника &laquo;Укрзалізниці&raquo; в ресторані столиці</span>
  СБУ затримала топ-чиновника «Укрзалізниці» в ресторані столиці

  Хабарника було затримано на гарячому всередині компанії за сприяння Служби безпеки і керівництва «Укрзалізниці»

  Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» всебічно сприяє розслідуванню епізодів протиправної діяльності першого заступника начальника одного з департаментів державної компанії, якого співробітники Служби безпеки України спільно з департаментом безпеки «УЗ» затримали за хабарництво. Про це заявив виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

  «Затримано на гарячому першого заступника начальника одного з Департаментів ПАТ. Спільна робота нашої безпеки та СБУ. Недоторканих немає», — написав керівник «УЗ» у своєму Twitter.

  В ефірі 5 каналу Євген Кравцов прокоментував ситуацію: «Це хабар в особливо великих розмірах. Це дуже серйозне правопорушення. Це перший випадок в історії «Укрзалізниці», коли було затримано на гарячому корупціонера всередині компанії за сприяння Служби безпеки і керівництва компанії. Ми поновили склад Служби безпеки «Укрзалізниці» і за сприяння нових співробітників, в дуже стислі терміни, змогли виявити такі негативні явища серед деяких співробітників компанії і затримали одного з них у співпраці з правоохоронними органами».

  За інформацією прес-служби «Укрзалізниці», вищевказаного посадовця затримали «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у розмірі $70 тис.

  «За повідомлення СБУ, зазначена особа, користуючись підтримкою високопосадовців, що донедавна обіймали в підприємстві керівні посади, безпосередньо та через посередника вимагала $300 тис. щодо працевлаштування на керівну посаду в одній з філій ПАТ «Укрзалізниця». При цьому, однією з основних вимог з боку вимагальника, був аванс у розмірі $70 тис.», — йдеться у заяві компанії.

  Так, співробітники СБУ затримали підозрюваного в одному з ресторанів Києва після отримання першої частини неправомірної вигоди.  Нарізі тривають слідчі дії.

  Раніше повідомлялося, що СБУ затримала на хабарі в $70 тис. першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ «Укрзалізниця» Вахтанга Джакелі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ