Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Латвія побудувала на кордоні з Росією величезний паркан

  • Розсилка
  <span>Латвія звела на кордоні з РФ 93-кілометровий паркан</span> - Латвія побудувала на кордоні з Росією величезний паркан
  Латвія звела на кордоні з РФ 93-кілометровий паркан

  Далі Латвія планує добудувати ще 100 км огорожі з колючим дротом

  Латвія завершила зведення 93-кілометрової ділянки огорожі з колючим дротом на кордоні з Росією. Про це повідомляє прес-секретар Державної прикордонної охорони Христина Петерсоне, передає День.

  Як повідомляється, проект будівництва, який передбачає зведення паркану протяжністю 183,6 км, включає в себе, крім безпосередньо паркану, будівництво дерев'яних пішохідних доріжок, патрульних будок і водопропускних труб. Висота огорожі складає 2,7 метра, загальна вартість будівництва - 21,168 млн євро.  Уточнюється, що станом на 31 грудня 2018 року було облаштовано 207 км прикордонної смуги і побудовано 93 км паркану. Повністю облаштування прикордонної смуги планують завершити до 2020 року.

  Прикордонники уточнюють, що на ділянках, де вже був зведений паркан, значно знизилася кількість порушень. У зв'язку з цим було прийнято рішення про зведення ще 100 км загороджень, що потребує додаткових 5,6 млн євро. Уряд поки що ці кошти не виділив.

  Для боротьби з нелегальною міграцією планується також звести загородження довжиною в 135 км на кордоні з Білоруссю.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ