Львівське сміття арештували на Тернопільщині

  Дві фури перебувають на штрафмайданчику
  Поліцейські зупинили дві фури зі сміттям неподалік від Малашівського сміттєзвалища у Тернопільській області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацполіції, передає «Главком». «Власник транспортних засобів – підприємець з Тернополя, а побутові відходи, які були у фурах, згідно з товарно-транспортним накладними,
  • 20 Квiтня, 14:42
  • Розсилка
  Черкаське сміттєзвалище
  Фото: Уніан
  Черкаське сміттєзвалище

  Дві фури перебувають на штрафмайданчику

  Поліцейські зупинили дві фури зі сміттям неподалік від Малашівського сміттєзвалища у Тернопільській області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацполіції, передає «Главком».

  «Власник транспортних засобів – підприємець з Тернополя, а побутові відходи, які були у фурах, згідно з товарно-транспортним накладними, належать львівському підприємству», – йдеться в повідомленні.

  За інформацією правоохоронців, водії повідомили, що сміття вони везли зі Львова у Дніпро. За їхніми словами, в Тернопільську область вони заїхали на дозаправку, а також вирішили відрегулювати клапани двигунів автотранспорту в селі Чернихів.


  pm794image003
  pm794image003

  Слідчі перевіряють їхні документи і слова. Вантажівки перебувають на штрафмайданчику. Загалом у Тернопільській області виявили 13 фактів викиду відходів зі Львова.

  Нагадаємо, у Львові залишаються переповненими 479 сміттєвих майданчиків. Міський голова Андрій Садовий зазначив, що до кінця квітня французька компанія «Еджис» назве місце, де Львів зможе збудувати сміттєпереробний завод.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ