рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Майже 40 парафій УПЦ (МП) перейшли до Київського патріархату, – Зоря

  • Розсилка
  Майже 40 парафій УПЦ (МП) перейшли до Київського патріархату, – Зоря

  У деяких громадах, які раніше належали до Московського патріархату, відбувається розділення і більша частина людей вирішує вийти з громади Московського патріархату

  За два роки в Україні понад 39 парафій Української православної церкви (Московського патріархату) перейшли під юрисдикцію Української православної церкви Київського патріархату. Цей факт в ефірі Радіо Свобода визнав архієпископ УПЦ КП Євстратій Зоря.

  За його словами, у деяких громадах, які раніше належали до Московського патріархату, відбувається розділення і більша частина людей вирішує вийти з громади Московського патріархату. Але щоб юридично врегулювати це питання, необхідно внести зміни у закон України «Про свободу совісті та релігійні організації». Такі зміни передбачені законопроектом №4128.

  «Цим законопроектом пропонується прописати процедуру, яким чином відбувається волевиявлення релігійної громади, коли вона хоче змінити підлеглість. Люди, які належать до цієї громади, які відвідують богослужіння, які беруть участь у її житті, вони мають право вирішувати питання юридичної належності цієї громади», – каже Євстратій Зоря.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ