рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Мінфіні раді рішенню Суду Англії щодо Коломойського і Боголюбова

  • Розсилка
  <span>Олександр Данилюк, міністр фінансів України</span> - У Мінфіні раді рішенню Суду Англії щодо Коломойського і Боголюбова
  Олександр Данилюк, міністр фінансів України

  Данилюк зазначив, що рішення Лондонського суду щодо екс-власників Приватбанку єпозитивним

  Міністерство фінансів України привітало наказ Лондонського суду щодо всесвітнього арешту активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, та шістьох компаній, які їм, ймовірно, належать або перебувають під їхнім контролем.

  «Ми вітаємо це позитивне рішення Англійського суду. На сьогодні держава фактично витратила майже 140 мільярдів гривень на докапіталізацію Приватбанку через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає», – цитує прес-служба Мінфіну слова міністра Олександра Данилюка.

  Раніше прес-служба Приватбанку повідомила, що Високий суд Англії 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать на суму понад 2,5 мільярда доларів.

  За повідомленням, суд ухвалив рішення за позовом Приватбанку проти своїх колишніх власників і керівників – Коломойського і Боголюбова.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ