Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінсоцполітики пояснило пенсіонерам, чому у них мізерні пенсії

  • Розсилка
  Мінсоцполітики пояснило пенсіонерам, чому у них мізерні пенсії

  У міністерстві порадили пенсіонерам користуватися субсидіями

  Українські пенсіонери отримують мізерні пенсії через низький рівень офіційних доходів та тіньову економіку (зайнятість).

  Про це заявили у Міністерстві соціальної політики України.

  «Насправді, розмір пенсій повністю відповідає рівню офіційних доходів населення. По-перше, рівень доходів прямо впливає на розмір відрахувань до Пенсійного фонду та виплату пенсій сьогоднішнім пенсіонерам. По-друге, він так само впливає на розмір майбутньої пенсії тих, хто сплачує ці внески сьогодні. Тобто, мізерні пенсії є прямим наслідком мізерних офіційних доходів», - зауважили у міністерстві.

  Як пояснили у відомстві, внески до пенсійної системи сплачуються лише з декларованої частини заробітку, а тіньовий ринок не бере участі в пенсійній програмі, при цьому, він складає близько 30% економіки України.

  «Підвищити пенсії можна, якщо збільшити офіційні доходи населення через зростання зарплат та провівши детінізацію економіки», - наголосили у Мінсоцполітики, погодившись, що на мінімальну пенсію в Україні без державної підтримки прожити неможливо.

  У міністерстві порадили сьогоднішнім пенсіонерам повною мірою використовувати усю державну підтримку, на яку вони мають законне право – зокрема, субсидії на комуналку та допомогу від місцевих органів влади.

  Раніше повідомлялося, що звільнений з полону вчений Ігор Козловський заявив, що йому припинили платити пенсію через «абсурдну постанову».

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ