рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мітинг під Податковою. ЗМІ викрили організаторів (Відео)

  • Розсилка
  Мітинг біля будівлі ДПС України в Києві  - Мітинг під Податковою. ЗМІ викрили організаторів (Відео)
  Мітинг біля будівлі ДПС України в Києві 
  Фото: golos.ua

  В Інтернеті з'явилося відео псевдомітинга біля будівлі податкової в Києві

  У мережі Інтернет з'явився відеозапис, на якому зафіксовано, як проходив нечисленний мітинг біля будівлі Державної податкової служби України в центрі Києва.

  Про це повідомило інтернет-видання «Голос.ua».

  Активісти, які брали участь у «мітингу», не змогли відповісти на елементарні питання про цілі «протесту», а також про сенс гасел, що написані на плакатах, які вони тримали в руках, та гасел, які вони скандували.

  Зокрема, на запитання автора відео про те, поруч з якою будівлею проводиться мітинг, молодий представник невеликої групи присутніх відповів: «чого не знаю, того не знаю».

  За інформацією видання, організаторами псевдопротеста, очевидно проплаченого, є колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко та Юрій Атаманюк, перший заступник голови податкової міліції України часів Віктора Януковича.

  «Ми виступаємо за те, щоб ці реформи нарешті припинити. І насправді повернути Атаманюка та Клименка, тому що ці люди вже перевірені часом. У них долар тоді по 8 (доларів) був, а не те, що зараз бардак, й за наш рахунок... Хочеться змін знову в ту сторону, яка була», - висловила думку одна з активісток.

  Варто зазначити, судячи з відеозапису, в мітингу брали участь кілька громадських організацій-одноденок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ