Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міжнародні резерви України за липень зросли на 94 млн доларів

  • Розсилка
  Міжнародні резерви України за липень зросли на 94 млн доларів
  Фото espreso.tv

  За останній рік міжнародні резерви держави зросли на 35,7%

  За попередніми даними, міжнародні резерви України на 1 серпня склали 14,082 млрд доларів в еквіваленті. Приріст резервів у липні склав 94 млн доларів, повідомляє прес-служба Нацбанку.

  Згідно з повідомленням, за останні 12 місяців резерви зросли на 35,7%. Як пояснює регулятор, збільшення резервів у липні відбулося, насамперед, завдяки купівлі Національним банком іноземної валюти для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку і поповнення резервів.

  Так, чиста купівля валюти НБУ протягом місяця становила 257,8 млн доларів. Аукціонів з продажу валюти Національний банк протягом липня не проводив. Також нарощуванню резервів сприяло надходження на користь уряду 98 млн доларів, отриманих в результаті розміщення валютних ОВДП.

  У той же час, незважаючи на проведення платежів уряду щодо погашення і обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті в сумі 329,7 млн доларів, резерви все ж збільшилися. Із зазначеної суми 232,8 млн доларів були спрямовані на обслуговування та погашення державних цінних паперів.

  За результатами місяця обсяг міжнародних резервів України покриває 3,6 місяця імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань та поточних операцій уряду і Національного банку України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ