рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На дорогах України побільшало вимірювачів швидкості TruCam: карта

  • Розсилка
  Поліція відсьогодні збільшила кількість радарів TruCam на дорогах - На дорогах України побільшало вимірювачів швидкості TruCam: карта
  Поліція відсьогодні збільшила кількість радарів TruCam на дорогах

  Усього на дорогах України працюватиме 116 приладів TruCam, а вимірювання здійснюватиметься на 252 ділянках

  На дорогах України з’явилися ще 43 нові ділянки, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCam.

  Про це повідомив перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook

  «Поряд з камерами автоматичної фіксації порушень ми продовжуємо використовувати мобільні прилади TruCam, адже, як показує міжнародна практика, більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки у поєднанні методів вимірювання. Від сьогодні з'явиться ще 43 нових та розширено вже 5 існуючих ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCam»,  повідомив Білошицький.

  Місця вимірювання - аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та в місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху.

  Поліція публікує карту і список з ділянками, де вимірюють швидкість руху.  Усього на дорогах України працюватиме 116 приладів TruCam, а вимірювання здійснюватиметься на 252 ділянках.

  Як відомо, в Україні з 8 жовтня 2018 року порушення водіїв на дорогах почали фіксувати за допомогою радарів TruCam - лазерних приладів для вимірювання швидкості руху автомобіля з веденням відеофіксації. До 15 жовтня 2018 року прилади працювали в пілотному режимі.

  Нагадаємо, 1 червня система автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР запрацювала в Києві та на автомагістралях Київської області. Камери встановлені у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ