Нацрада перевірить телеканал «2+2» через серіал «Останній коп»

  Регулятор під час перевірки виявив у фільмі ряд ознак порушень законодавчих норм
  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «2 + 2» через трансляцію серіалу «Останній Коп» спільного виробництва України і РФ. «За усною інформацією від представників Державного агентства України з питань кіно, ця кінострічка випуску 2015 року є продуктом
  • 18 Жовтня, 2016, 21:58
  • Розсилка

  Регулятор під час перевірки виявив у фільмі ряд ознак порушень законодавчих норм

  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «2 + 2» через трансляцію серіалу «Останній Коп» спільного виробництва України і РФ.

  «За усною інформацією від представників Державного агентства України з питань кіно, ця кінострічка випуску 2015 року є продуктом спільного виробництва України і Російської Федерації», — йдеться в повідомленні на сайті Нацради у вівторок.

  Регулятор проаналізував відповідність трансляції фільму «Останній коп» з вимогами українського законодавства, зробив порівняльний аналіз його змісту і змісту фільму Російської Федерації «Последний мент», в результаті був виявлений ряд ознак порушень законодавчих норм.

  Нагадаємо, Нацрада оголосила конкурс на 12 вільних радіочастот.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ