Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Нафіг з пляжу!»: Аваков вимагає закрити Сбербанк Росії в Україні

  • Розсилка
  «Нафіг з пляжу!»: Аваков вимагає закрити Сбербанк Росії в Україні

  Аваков вимагає негайної реакції Нацбанку України на обслуговування російським Сбербанком режиму бойовиків

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Сбербанк Росії повинен припинити роботу в Україні. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook після повідомлен, що російський «Сбербанк» приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів з «паспортами» самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

  «Питання - скільки треба часу Національному банку України, що б ввести санкції стосовно Сбербанку Росії, що працює в Україні ??? Вважаю за необхідне негайну реакцію НБУ! Сбербанк Росії повинен припинити свою роботу в Україні! Нехай насолоджуються «фінансовим раєм» за законами самозваних ДНР і ЛНР», - заявив Аваков.

  Він зазначив, що «банк, що підтримує дії за рамками міжнародного права, банк, що підтримує засуджене світовою спільнотою визнання документів маріонеткових режимів і анексію українських територій, не може вести роботу в Україні!».  Аваков підкреслив, що російський «Сбербанк» обслуговує і підтримує незаконні режими бойовиків і по суті їх фінансує. «Нафіг з пляжу!», - заявив міністр.

  Нагадаємо, Сбербанк Росії заявляє, що почав обслуговувати у своїх відділеннях клієнтів, що надають «паспорти» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ