Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нардеп Березкін: справа про непогашений кредит «Ощадбанку» політично ангажована

  • Розсилка
  Нардеп Станіслав Березкін вважає, що справа про непогашений кредит не позбавлена політичного підтексту - Нардеп Березкін: справа про непогашений кредит «Ощадбанку» політично ангажована
  Нардеп Станіслав Березкін вважає, що справа про непогашений кредит не позбавлена політичного підтексту

  Депутат підкреслив, що висунуті звинувачення є безпідставними

  Депутат Верховної ради Станіслав Березкін вважає справу про непогашений кредит «Ощадбанку» політично заангажованою і пов'язує її з початком передвиборної гонки. Так Березкін прокоментував подання генпрокурора до парламенту стосовно притягнення нардепа до кримінальної відповідальності.

  «На моє переконання, це справа не позбавлена політичного підтексту. Допускаю, що пред'явлення саме в передвиборний рік звинувачень на мою адресу в рамках справи, що ведеться вже два з половиною роки, невипадково», - вважає Березкін.

  Депутат підкреслив, що висунуті звинувачення є безпідставними, а сама справа - не інакше як спроба перевести в кримінально-правову площину відносини між двома суб'єктами господарювання.

  «Мова йде про непогашений кредит, яким я й інші особи нібито заволоділи. Проте банком на цей момент ведеться активна робота зі стягнення заборгованості за цим кредитом, і підстав стверджувати про завдані банку збитки нема», - заявив Березкін.

  Нардеп також зазначив, що ажіотаж навколо цієї справи створюється штучно зусиллями антикорупційних відомств.  «Добре відомо, наскільки агресивно працює НАБУ в інформаційному полі для виправдання колосального бюджетного фінансування, що виділяється цьому органу, і таких прикладів є безліч», - зазначив депутат.

  Водночас Березкін заявив, що має намір всебічно сприяти розгляду цього питання у Верховній раді і «готовий негайно надати колегам-депутатам достовірну та вичерпну інформацію щодо цієї ситуації для ухвалення обґрунтованого рішення».

  Вчора, 7 листопада, генеральний прокурор Юрій Луценко подав у Верховну раду подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності і затримання депутата групи Воля народу Станіслава Березкіна.

  Раніше прес-служба «Ощадбанку» повідомила, що Національне антикорупційне бюро розслідує справу про непогашений кредит у розмірі 20 млн доларів, залученого групою компаній «Креатив», бенефіціаром якої до 2016 року був Станіслав Березкін.

  Нагадаємо, НАБУ підозрює нардепа у розкраданні $20 млн держбанку.

  Як повідомлялося, дочка нардепа Березкіна спростувала, що їздила в Монако.

  Сину депутата Березкіна суд призначив заставу в 5 млн. САП просила 150 млн

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ