«Народний фронт» пропонує запровадити розстрочку комунальних платежів на 12 місяців

  Депутати пропонують запровадити розстрочку комунальних платежів на 12 місяців для громадян, які не отримують субсидії
  На засіданні фракції «Народного фронту» 17 жовтня за ініціативи лідера партії Арсенія Яценюка прийнято рішення запропонувати Уряду запровадити розстрочку комунальних платежів на 12 місяців для громадян, що не підпадають під програму субсидій. Про це повідомили журналістам по завершенні засідання керівник фракції «Народний
  • 17 Жовтня, 2016, 21:59
  • Розсилка

  Депутати пропонують запровадити розстрочку комунальних платежів на 12 місяців для громадян, які не отримують субсидії

  На засіданні фракції «Народного фронту» 17 жовтня за ініціативи лідера партії Арсенія Яценюка прийнято рішення запропонувати Уряду запровадити розстрочку комунальних платежів на 12 місяців для громадян, що не підпадають під програму субсидій.

  Про це повідомили журналістам по завершенні засідання керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак та представник «Народного фронту» в Уряді, міністр юстиції України Павло Петренко.

  «Фракція підтримує ініціативу, яку розглядав ще Уряд Арсенія Яценюка щодо розстрочки платежу на 12 місяців», - підкреслив Максим Бурбак.

  Павло Петренко зазначив, що фракція запропонує Уряду «прийняти рішення про розстрочку оплати комунальних платежів на 12 місяців – тобто, щоб платіжки, які отримують українці в цьому році, не відрізнялися від минулорічних».

  «Щоб ті люди, які отримують субсидію, мали мінімальні платежі. А ті українці, які не мають можливості оформити субсидії, могли зробити розстрочку на 12 місяців і спокійно пройти опалювальний сезон», - додав міністр.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ