Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Найвідоміший у світі географічний журнал National Geographic назвав найкраще фото року

  • Розсилка
  <p>У цих автомобілях, виробництва Audi і Volkswagen, програмне забезпечення в десятки разів занижувало кількість шкідливих газів, що викидаються в повітря. Машини, кількість яких становила понад 11 мільйонів, призначалися для продажу в Європі і США.&nbsp; - Найвідоміший у світі географічний журнал National Geographic назвав найкраще фото року

  У цих автомобілях, виробництва Audi і Volkswagen, програмне забезпечення в десятки разів занижувало кількість шкідливих газів, що викидаються в повітря. Машини, кількість яких становила понад 11 мільйонів, призначалися для продажу в Європі і США. 

  Гран-прі конкурсу від National Geographic дісталося фотографу Джессону Тодорову, який зняв відкликані «дизельгейти»

  Журнал National Geographic обрав найкращі знімки року. Володарем Гран-прі став фотограф Джессон Тодоров, який зняв тисячі припаркованих у пустелі Мохаве відкликаних «дизельгейтів». Про це зазначається на сайті конкурсу.

  Відомо, що ці автомобілі були зроблені компаніями Audi і Volkswagen. Їх програмне забезпечення в десятки разів занижувало кількість шкідливих газів, що викидаються в повітря.  Автомобілі, кількість яких становила понад 11 мільйонів, призначалися для продажу в Європі і США. Обман став причиною скандалу світового рівня, після чого виробники змушені були визнати провину.  Переможець конкурсу отримав, крім престижного титулу, грошовий приз у розмірі 5 тисяч доларів.

  Також National Giographic опублікував фотороботи інших фіналістів конкурсу, на яких відображено видовищне виверження вулкана, незвичайні моменти з тваринами і яскраві природні явища.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ